Sektörler

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?


Yatırımlarınızı Bizimle Değerlendirin

Akademik personel destekli ve teknik analistlerin bulunduğu uzman yatırım danışmanı ekimizle yatırımlarınıza bizimle yön verin.

Çevrenizi Bizimle Geliştirin

Geniş yelpazedeki iş ağımızda bulunan çözüm ortaklarımızın sağladığı etkileşimden faydalanmak için hemen iş geliştirme sürecimize dahil olun.

Eğilimleri Bizimle Yakalayın

Dünyadaki ve Türkiye'deki ekonomik, teknolojik ve sosyolojik eğilimleri bunların iş ve yatırım dünyasına etkilerini uzman danışmanlarımızla birlikte takip edin.

Sektörler


Gayrimenkul Yatırımları

İstanbul'da tamamladığımız imza projelerle sektörün sayılı oyuncularından olduğumuzu ortaya koyduk. Hâlen gelişmekte olan çevrelerdeki imar koşulları ve yatırıma uygunluk ölçütlerimize göre gayrimenkul alanında kısa, orta, uzun vadede yatırımlar gerçekleştiriyoruz, gerçekleştirmeye devam edeceğiz.

Lüks Yaşam Alanları

İnşaat ve gayrimenkul sektörlerinde sahip olduğumuz tecrübenin getirdiği avantajlar ile lüks tüketim malzemeleri ve kaliteli ürünlerini yaşam alanlarında konforun ve ihtişamın ön planda tutulduğu şekilde organize edebiliyoruz. Tekirdağ Yeniçiftlik'te üstlenmekte olduğumuz lüks yaşam alanları projelerini inşaat ve teknoloji desteğiyle geleceğin evlerini yapıyoruz.

Enerji Yatırımları

Geleceğin; zamanın şartlarına meydan okuyan, yenilenebilir ve sürdürülebilir enerjide olduğunun bilincindeyiz. Altyapı uzmanı ortaklarımızın tedarikleri ve teknik destekleriyle; geleceğin enerji kaynaklarına yatırım yapıyoruz. Sürdürülebilir ve doğaya zarar vermeyen bir enerji ve gelir modelinin kurucusu olma yolunda ilerliyoruz.

Finansal Yatırımlar

Küreselleşen dünyada büyüyen Türkiye'nin yeni girişimlere açık yapısı, gelecek vaadeden potansiyeli ve gitgide finansal ve teknolojik yatırımlara kayan sıcak parayı analiz edip, fırsatlardan faydalanmak için her an hazırlık yapıyoruz. Çözüm ortaklarımızın ve danışmanlarımızın yönlendirmesiyle finansal ve teknolojik piyasalara fon sağlayıp yatırımcılarımızın kârlılıklarını arttırıyoruz.

Bizi Arayın

Çağrı merkezimizle iletişime geçmek için: (0212) +909 1 909

Bize Yazın

Hemen bir e-posta yazın ve bize gönderin: info@ozpolatlar.com

Bizi Ziyaret Edin

Ofisimizde sizi ağırlamaktan her zaman onur duyarız. Konum

Hemen arayın anında bir müşteri temsilcisi ile iletişime geçin...

© 2020 Özpolatlar A.Ş.

Yazılım & Tasarım:

İstanbulMarka